Preloader Close

En büyük olmayı değil, en iyisi olmayı hedefliyoruz.

VISTA’nın temelleri, 2015 yılında RBA Mimarlık ismiyle kurulan;  bir tasarım ve mühendislik  şirketi ile atıldı. Ticari alanımızın gelişme şekli, bize geniş bir yelpazesi olan plastik kaplama sektöründe uzmanlaşma fırsatı tanıdı. VISTA olarak metalizasyon kaplama sektöründe kurulduğumuz yıldan bu yana başarılı bir şekilde hizmet vermekteyiz.  Yenilikçiliğimiz, uzmanlığımız ve kalitemiz; uluslararası üreticilerle yeni projelerinde birlikte çalışmamıza olanak sağlıyor. VISTA, oldukça deneyimli üst yönetim grubu, iyi organize edilmiş, kalifiye üretim gücü ile her zaman çözüm odaklı çalışmayı ve tüm iş ortaklarının, birinci tercihi olabilmeyi hedeflemiştir ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Emeğin ve teknolojinin verdiği tüm imkanları, çevreye ve insana sıfır zarar ile kullanarak; yüksek kalite anlayışıyla, ürünlerinize değer katmak.

VISTA, bünyesinde bulundurduğu; su atığı ve herhangi bir kirlilik emisyonu olmayan sürdürülebilir ve çevre dostu kaplama teknolojisi sayesinde, renk uyumu ve çeşitliliği bakımından, müşteriye özel çözümler sunabilen ve her türlü ihtiyaca cevap verebilen bir altyapıya sahiptir. VISTA, tehlikeli madde üretmeyen, kimyasal emisyon içermeyen bu kaplama teknolojisini kullanarak, doğaya ve insanlığa karşı sorumluluğunu yerine getirmiş olur. VISTA, Fonksiyonellik ve estetik arasındaki mükemmel sonucu yakalamak için, sürekli denemeler yaparak, benzersiz tasarımlar ortaya çıkarır.